Shitet kamion Mercedes Benz 8/14

Shitet nga: Jeton Gashi 17 Dhj 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni eshte ne gjendje shume te mire, te gjithe te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin e shenuar, bejm ndrrim edhe me bager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim