Shitet kamioni 814

Shitet nga: Durim 23 Tet 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin 814 ne gjendje te mir teknike gomat e reja regjistrim edhe 7 muaj per info lajmrohuni ne tel 044636945 dhe 044431987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim