Shitet kamioni MAN 8-150

Shitet nga: Qendrim Tahiri 27 Tet 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni MAN 8-150 ne gjendje shume te mire.
Viti i prodhimit 1991.
Me hibibin, i regjistruar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim