Shitet makina

Shitet nga: Glodi 13 Shk 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man. Viti;1995 tipi:26 372 goma te reja makina ndodhet ne SHQIPERI NE FIER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim