Shitet urgjebt Makina per presimin e letres

Shitet nga: ila 27 Mar 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
makina eshte ne gjendje te mire teknike dhe sherben per presimin e letres, leshit deleve dhe plastikes..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim