Shitet

Shitet nga: xx 22 Tet 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi Citroen Jumper 2.5D Viti i prodhimit 1997 eshte ne gjendje te rregullt , i doganuar dhe eshte frigo te kaluara ka 190.000 km.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim