Shitet

Shitet nga: xx 22 Tet 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi Mercedes Benz 316CDI Viti i prodhimit 2000 eshte ne gjendje te rregullt , i doganuar dhe eshte frigo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim