Shlep mercedes rks

Shitet nga: Gjevdet 20 Mar 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes shlep mercedes te gjitha paisjet ne funksion shlepi esht ne gjendjente rregullt. Viti i prodhimit 1990 Me dogan 1 vit regjistrim viber +37744271709
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim