Sprinter 311

Shitet nga: rinori 09 Jan 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Modeli sprintet
Viti 2001
Motorri 311
Maksi
049191718
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim