Sprinter 411 furgon dupllak

Shitet nga: Florim 20 Pri 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes benz 411 D, viti prodhimit 2001, km 280 mij, i ardhur nga zvicrra
Lokacioni yne eshte ne Suhareke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim