T 5

Shitet nga: Korab 30 Jan 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi- frigorifer, Volkswagen transportet T 5 me dogan me homologin te paguar viti i prodhimit 2007, gjendje shum te mir teknike, te kaluar 135.000 per cdo informat kontaktoni ne nr tel, 045 504 852
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim