T2 kamionet

Shitet nga: Agim 06 Mar 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioneta osht ngjendje trregullt regjistrim nuk ka osht I qlajmrum ska denim qmimi I volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim