TRANSPORT

Shitet nga: Vali Fruits 04 Dhj 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
NTP VALI-FRUITS

EXPORT-IMPORT
Shqiperi - Mal te zi - Maqedoni - Serbi-Bullgari
044 45 47 48
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim