Toni-m Bejm hapjen e bunarve

Shitet nga: Qamil 28 Dhj 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejm hapjen e puseve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim