Toyota Dyna

Shitet nga: Fuadi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioneta eshte dizel ne gjendje te rregullt me kiper regjistrim ka deri me 27.03.2016, 2.8 kubik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim