Transport mbrenda dhe jasht shtetit

Shitet nga: Ilmi 10 Shk 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bej transport sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim