Transport me kamion

Shitet nga: Faruki 29 Nën 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejm transport brenda dhe jashte vendit ne gjdo kohe dimenzionet: 7:20 gjatsia 2,50 gjersia 2,50 transport te sigurte te mire dhe lire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim