Transporter tdi 2.0 102

Shitet nga: Transporter 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vw t5 2.0 tdi 102 clim xhamat me rrym centrall goma treja gjitha serviset e kryme tel 044250566
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim