U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Shitet nga: Auto Sallon AleA 21 Pri 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 333 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
T4 VITI 2000 2.5 TDI SHUM I RUJTEM

044838848
049844811
3333E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim