URGJENT Fiat Ducato 2007 dizel 2.2

Shitet nga: Anton 08 Mar 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 990 EUR   5 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitete fiat ducato i sapo ardhur nga gjermonia ne gjendje perfekte me 110000km te kaluara me klim abs central etj cmimi 5900 ero tel dhe wiber +38649225117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim