Urgjent VW T4 1.9

Shitet nga: xxxxxx 08 Jan 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes urgjent VW T4 1.9 dizell gjendje shume te mire
ose 044355147
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim