VW T5 TRANSPORTER KOMBI NE RKS

Shitet nga: Pronari 27 Sht 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET KOMBI VW T5 1.9 TDI TRANSPORTER I REGJISTRUAR NE RKS NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE VLEN TE CEKET NUK ESHTE HIPOTEK. 044259715
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim