VW Kombi T4 2000

Shitet nga: Sokol 01 Tet 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi T4 2.4 ne gjendje perfekte, shitet urgjent!

Viti I prodhimit 2000
Regjistrim deri me 20\04\2016
7 ulse
190000 km
5 gomat e reja, servisin e perfunduar para nje jave!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim