VW LT -02 110Ps

Shitet nga: arben 24 Mar 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Wolksvagen shitet po sa i ardhur nga gjermania ne gjendej te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim