VW T4 1.9 TD

Shitet nga: Sa 02 Shk 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet T4 1.9 TD asht ne Gjendje te mire teknike , regjistrim 1 VIT!!!,per me shum info kontakto ne 045383862 ose 044440059. Qmimi sipas marrveshjes!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim