VW T4 1.9turbo diesel iposardhur nga Gjermania

Shitet nga: T4 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET VW T4 1.9 TURBO DIESEL VITI 1999 LKW ME 3ULSE I POSARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE TE MIR JU MIRPRESIM T4

kombi sprinter lt vito boxer fiat golf pasat opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim