VW T4 2.5 TDI DOGAN HOMOLOGIM -00

Shitet nga: T4 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET VW T4 2.5 TDI DOGAN HOMOLOGIM KONTROLL TEKNIKE TE KRYME GJ.ELEKTRONIK CENTRALL ABS AIR BAG NE GJENDJE TE MIR JU MIRPRESIM T4 KOMBI SPRINTER LT DUCATO BOXER GOLF OPEL COMBO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim