VW T4 Dizel 1.9 Viti 1996

Shitet nga: ... 07 Jan 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 050 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vw t4 1.9 TD i posa ardhuna nga Gjermania ne gjendje te rregullt
Viti 1996

0038649- 275051
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim