VW T4 Frigo

Shitet nga: ... 27 Sht 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vw t4 Dizel 2.5 tdi
Me Frigo
I Doganuar
Ne Gjendje te rregullt
0038649275051 ( wiber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim