VW T5 4×4

Shitet nga: Besi 16 Shk 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
2.5 TDI
4X4
2006
Vetura osht Ne gjendje perfekte rigjistrimi I par Ne Kosov I importuar Nga suedia


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim