VW T5 TDI 1.9

Shitet nga: Leci Reisen 31 Jan 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
T5 1.9 TDI Dizel me tabela te huaja po sa ardhur nga jasht ka dogan emer firmes
posedon klim airbag servo esp abs esp etj
te interesuarit mund te thirrni ne ket numer
044 297 143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim