VW T5 Transporter

Shitet nga: VW T5 26 Gsh 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 250 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
VW T5 Transporter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim