VW TOURAN 2.0 DIESEL 150 00 km-06

Shitet nga: Kadriu 26 Sht 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 755 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes vw touran 2.0 TDI 150 00 km, Vetura eshte ne gjendje Shum te mire dhe te paster, te gjitha servisat te bera rregulisht.Libra e servisit gjindet ne veture. Mirpres telefonatat tuaja,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim