Valak cater pillar viti 2002 14 tona

Shitet nga: Ali 25 Sht 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes valak cater pillar 14 tona viti 2002
Pet me shum nr kontaktus 044 363 272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim