Valaku

Shitet nga: Jeton 03 Nën 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Valaku Benford TV 120
Viti 1993
Pesha 3 Ton
Mob 044/443-604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim