Vinc

Shitet nga: Edmond 09 Jan 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shite vinc Hiab 215 gjatesia 24m pesha ngritese 8 ton me telekomand.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim