Volvo fl 6 18 frigo

Shitet nga: Volvo 27 Dhj 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Volvo frigo 6 18 e ardhur nga zvicrra e doganuar e regjistruar Pesha e lejuar 9300 kggoma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim