Volvo 420

Shitet nga: Volvo 20 Dhj 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Volvo420 Dogan dhe Homologim te Kryer Viti 1996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim