Volvo fl 6 18 frigo

Shitet nga: Volvo 17 Dhj 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Volvo fl 6 18 frigo I ardhur nga zvicre I doganum I regjstrum ekstra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim