Volvo

Shitet nga: Agim 05 Dhj 07:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Volvo fl 6 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim