Volvo

Shitet nga: ?? 01 Shk 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
U shit nga lindi Llazarev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim