WV T4

Shitet nga: Ibish 29 Tet 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesh Kombi T4 ne gjendje te rregullt 2.4 diesel viti prodhimt 1992 per me shum informata kontakto ne nr te tel :
044-313-959
049-314-008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim