aktros

Shitet nga: Rijad 09 Nën 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
aktros
viti 1999
kiper
klim etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim