allnaser me aftomat 12 vollt

Shitet nga: xxxxxxxx 30 Nën 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet allnaseri me aftomat sh vollt per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim