bager

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: toverlani 19 Sht 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht ne xhendje te mir i gatshem per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim