bager

Shitet nga: bager 08 Tet 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
bager ne gjendje te rregullt esht i mundshum nderrimi me sprinter 2007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim