bager

Shitet nga: bager 19 Tet 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
bager ne gjendje te rregullt esht i mundshum nderrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim