bager

Shitet nga: bager 03 Nën 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
bager ne gjendje te rregullt esht i mundshum nderrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim