bager

Shitet nga: bager 06 Nën 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mundesia e nderrimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim