bej ndrrim me t3 kombi

Shitet nga: kadrush 20 Tet 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
bej ndrrim me t2 Transporter te interesuarit te Kontaktojm ntel... 044765872
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim